Zuhal'in Müzesi

4 Nisan 2012 Çarşamba

Ailece Tatilin Keyfi Sony Projeksiyonlu Handycam'le Çıkar!

Projeksiyon özelliği sayesinde Sony Handycam; ailece geçirdiğiniz o değerli anları, istediğiniz yerde tekrar tekrar izleyebileceğiniz ölümsüz anılara dönüştürüyor!

Ailece gidilen tatillerde, anılarımızı kaydetmek ve sevdiklerimizle paylaşmak için mutlaka yanımızda bir kamera götürürüz. Peki bu kamera aynı zamanda kaydettiğimiz videoları duvara yansıtabilseydi? Videoları sevdiklerimizle birlikte geniş bir alanda izlemek için bilgisayar veya televizyona muhtaç olmasaydık? Üstelik onları dilediğimiz zaman dilediğimiz yerde izleyebilseydik? Sony’nin yeni projeksiyonlu kamerası ile tüm bunlar artık mümkün!

Projeksiyon özelliğine sahip olan Sony Handycam, içindeki videoları istediğiniz yüzeye yansıtmanızı ve dilediğiniz an izlemenizi sağlıyor. Böylece hem ailenizle beraber yaşadığınız o değerli anları ölümsüzleştirebiliyor hem de onları sevdiklerinize de izleterek paylaşabiliyorsunuz. Artık anılarınız her zaman ve her yerde sizinle!

/>Bir bumads advertorial içeriğidir.

2 yorum:

CEPAYNASI dedi ki...

ah,ah...
teknolojiye yetişmek imkansız!
her yeni şeyi alıp,
biraz kullanıp,
kenara koyuyoruz...
sonra...
gelsin yenisi.....
evimiz eski(!) elektronik eşyalarla dolu:(

İçimdeki ekip dedi ki...

evet yetişmek imkansız gerçekten teknolojiye. belki de sadece gerçekten gerekli olanları almak gereklidir. ama artık doyumsuz bir çağdayız ne yazıkki. herşeyi, her yeniyi alalım istiyoruz.