Zuhal'in Müzesi

10 Eylül 2012 Pazartesi

Büyük Gün 12 Eylül 2012 Çarşamba. Deniz Lal'in Leyleği inişe geçti.

Evet artık doğum çok ama çok yakın. Hatta nedeyse son 24 saatin içinde olduğumu yazacağım. 12.09.2012 bizim için bir milat olacak. Tek temennim her şeyin yolunda gitmesi. Bir ay kadar bir süredir son derece heyecanlı bir bekleyiş içerisindeydim. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ama sanırım doğurmak istemiyorum. Minik meleğim içimdeyken, ben onunla başbaşayken hayat güzel, çok güzel...Ama çıkmak zorunda biliyorum. Bir o kadar da korkuyorum. Umarım çarşamba sabahı çok panik olmam. Umarım her şey yolunda gider.

İşte benden bu kadar bugün :))

5 yorum:

Gülsüm Güven Tuncer dedi ki...

Zuhal... Nerelerdesin. Herşey yolunda değil mi? Bir ses ver n'olur. En son doğuma 1 gün kala yazmışsın. Öyle merak ettim ki hem seni hem Deniz Lal'i. Umarım yazarsın çabucak.

Zuhal'in Müzesi dedi ki...

merhaba gülsüm hanım, deniz lal aramıza katılalı tam bir ay oldu, herşey yolunda çok şükür ama çok zorlandım ben. bebekli hayat zor geldi bana. lohusa sendromu diye birşey de varmış gerçekten. uzun uzun anlatacağım hepsini. içimi dökmezsem çatlarım zaten :))ama hiçbirşey için zaman yok nasıl yoğun günler bunlar böyle anlatamam :))
sevgiyle kalın :))

Gülsüm Güven Tuncer dedi ki...

Ohh... içim rahatladı. Belki biliyorsundur. Ben anneanne olalı 6 ay oldu. Kızım da senin gibi karmakarışıktı ilk zamanlar. Onun blogu Burada Zamanın olduğunda onun yazdıklarına bir göz gezdir. Seni oyalayacak belki de yararlanmanı sağlayacak bir içeriği var. Sana Deniz Lal ve babasına sonsuz mutluluklar diliyorum.

Mutluluklar Sokağı dedi ki...

Sağlıkla büyütün yavrunuzu.Ben de 8 aylık anneanneyim:)İnşallah çabuk atlatmışsınızdır lohusalık döneminizi.Sevgilerimle...Bana da beklerim:)

Zuhal'in Müzesi dedi ki...

teşekkürler mutluluklar sokağı :))